Podlahy - Drevené - BARLINEK

KATALÓG VÝROBKOV

Séria EXCLUSIVE. Ošetrená UV lakom, prírodným olejom alebo lakom s vysokým leskom. Ponuka zameraná na obzvlášť náročných zákazníkov. Je to aj ponuka pre prívržencov 1-lamelovej dosky, ktorá mimoriadne dobre vynikne v reprezentatívnych priestoroch domu.

Séria PROFESSIONAL. Ošetrená lakom so zvýšenou odolnosťou. Je to moderný výrobok, ktorý zodpovedá rastúcim nárokom zákazníkov. Predstavuje vynikajúce riešenie nie len pre byty a domy, ale aj pre rôzne interiéry so zvýšeným pohybom ľudí, teda pre verejné budovy.

Séria CLASSIC. Povrchová úprava prírodným olejom, tónovaným lakom s vysokým leskom. Elegantná a tradičná, je ideálnou voľbou pre zákazníka, ktorý uprednostňuje podlahy nadväzujúce na už overené, klasické vzory. Podlahy tejto série sa vyznačujú bohatou škálou finálnych úprav a farieb povrchovej vrstvy.

Séria LIFE. Povrchová úprava siedmimi vrstvami továrensky nanášaného UV laku. Je to trojvrstvová podlaha vysokej triedy zhotovená z prírodného dreva a v atraktívnej cene. Dobrá ponuka pre mladých ľudí, ktorí majú radi v svojom okolí to, čo je ekologické a zdravé a pritom jednoducho pekné.