Referencie

REFERENCIE OD NAŠÍCH ZÁKAZNÍKOV

Dobrý deň chcel by som sa poďakovať firme Romanmont za kvalitne odvedenú prácu a profesionálny prístup, budem vás odporúčať ďalej.

Mirka Krajcirovicova

V mojom byte som potrebovala vybrúsiť a nalakovať parkety, ktoré boli položené ešte v roku 1942, kedy bol bytový komplex dokončený. Tým chcem povedať, že parkety sú staré a boli dosť opotrebované. Firmu Romant Mont som si vybrala náhodným výberom. Dnes viem, že som urobila veľmi dobre. Som presvedčená, že parkety vyzerajú ešte lepšie, ako keď boli nové. Vďaka technologickému postupu, ktorý navrhol pán Roman. Ako dobre, že som dala na jeho názor. Všetci moji kamaráti sú nadšení. Okrem perfektnej práce musím ešte napísať, že okrem toho, že zaplatíte za prácu a materiál, nič viac vás to nebude stáť. Pán Roman si priniesol so sebou aj nealko, počas práce neje, takže nehrozí znečistenie bytu, ani vyprázdnenie chladničky. A je veľmi príjemný, túto poznámku si neodpustím.
Neváhajte, ak potrebujete perfektnú prácu, oslovte pána Romana.
Ešte raz vďaka.
Marianna


Marianna Petrová

Dobrý deň chcel by som sa podakvať firme Roman mont za vybrúsenie parkiet som velmi spokojný a budem vás odporúčať ešte raz Dakujem.

Anonym

Zdravím,
Rád bych touto cestou prezentoval referenci na provedenou opravu dřevěné lepené podlahy.

Pan Mont byl velice ochotný. Práce byla provedena ve výborné kvalitě a v předem dohodnutém termínu. Cena zakázky odpovídala poskytnutému servisu a původní nabídce.

Mohu vřele doporučit!

Mario Antczak

Mario Antczak

Dobrý deň,
chcel by som sa poďakovať za kvalitnú prácu osadenia podláh v kancelárii. Práca bola rýchla, kvalitná a hlavne za prijateľnú cenu.
Ešte raz ďakujem a budem Vás odporúčať.

S pozdravom Jaroslav Diera.

Jaroslav Diera

Napísať referenciu
Váše meno:


Váš e-mail:


Antispam:*
= 5 + 6
Text:*
Pokiaľ nebude vyplnená položka meno, referencia bude zobrazená pod menom "Anonym".
Pokiaľ vyžadujete odpoveď je nutné vyplniť aj položku email.
Položky označené * sú povinné a musia byť vyplnené.